luty3

Stowarzyszenie Wiosna

dodano: 3 lutego 2010 przez magdalena_rozczka


  Jakoś ostatnio mam szczęście do akcji charytatywnych . Za każdym razem ktoś dzwoni i pyta „czy zechciałabym?” , „czy mogę?” . Jak to czy mogę? To mój obowiązek! Jeżeli trochę rozpoznawalna twarz, może przydać się do niesienia pomocy,  to trzeba to robić!!! Tym razem chodzi o kupowanie indeksów. 

Stowarzyszenie WIOSNA chce zdobyć środki na dalszą pomoc 830 dzieci, które uczą się w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Są to dzieciaki, które wychowują się w trudnych warunkach i mają problemy w szkole. Cena jednego indeksu to 250zł – tyle kosztuje zorganizowanie półrocznego uczestnictwa w programie dla jednego dziecka. Te pieniądze wydawane są na wyprawkę dla dziecka oraz szkolenie dla wolontariuszy.
Zachęcam Was gorąco do tej akcji. Więcej na www.akademiaprzyszlosci.org.pl
A przede mną weekend. Przez trzy dni nie wychodzę z domu. Nie licząc spacerów z córcią , a może pójdziemy na basen?:). Ojej … Przypomniała mi się ta siłownia… ale to nie teraz,  za tydzień?:) A może jak będę miała trochę mniej pracy. Nie mam ochoty poświęcać ani minuty na jakieś głupie wygibasy, mogąc ten czas spędzić z dzieckiem. Wiem! Mam pomysł! Od 22 lutego do 9 marca nie mam zdjęć- dużo wolnego czasu !!! wtedy zadbam o swoją kondycję. Potraktuję to jak pracę. W końcu każdego dnia Wandzia śpi dwie godziny w ciągu dnia – tak, to świetny pomysł :)
 Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
ilapop 3 lutego 2010 ilapop napisała:

Życzę miłych ćwiczeń i dalszych sukcesów!!!!