luty22

DAJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA

dodano: 22 lutego 2010 przez magdalena_rozczka


Okazuje się, ze jest dużo fajnych osób na świecie; wystarczył mały gest – jedno słowo i wszystko potoczyło się jak kula śniegowa wciągając wiele nowych osób, które chcą pomagać. Tym sposobem rusza akcja „DAJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA”.

Wszystko zaczęło się w Bydgoszczy- zostałam tam zaproszona na jeden dzień, żeby spędzić trochę czasu z ludźmi, którzy chcą mnie poznać, a przy okazji przynieść coś w prezencie dla dzieci z domu dziecka. Zebraliśmy ogromną ilość słodyczy, które czekały pod choinkami kilku domów dziecka, aby wywołać uśmiech na twarzach maluszków.

 „Dlaczego akcję powtarzacie tylko raz w roku przed Świętami? Tylko wtedy ludzie są skłonni do dzielenia się z innymi?” - zapytałam Tomka – współorganizatora tego przedsięwzięcia, który powiedział „nie wiem czy tak jest, ale możemy spróbować w innym terminie”.

Sprawdzanie tego zjawiska zaczynamy 27 lutego w Cinema City Fokus, w Zielonej Górze. Około godziny 14 będę czekała tam na każdego, kto chce spędzić ze mną chwilę czasu, albo po prostu ma ochotę przynieść coś fajnego dla dzieci z Domu Dziecka (maskotkę, kurtkę, buty, pieluszki, krem – wszystko, co podpowie Wam fantazja). Co tydzień takie spotkanie odbędzie się w innym mieście, m.in. w Toruniu, Lublinie, Trójmieście? Będę informować o datach i godzinach.

DO ZOBACZENIA!
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
mona1602 26 lutego 2010 mona1602 napisała:

Dzięki takim akcją można zrobić wiele dobrego:)
Cieszę się,że są takie osoby jak Pani, które bezinteresownie pomagają, to się bardzo ceni!
Pozdrawiam


zgłoś
agatarek 28 lutego 2010 agatarek napisała:

Fakt, w Boże Narodzenie jest dużo tego typu akcji.Korzystają na hojności w święta, ale ...stop! Robienie takiej akcji kiedy indziej ma sens. Pomaganie zawsze ma sens. Pozdrawiam. A będzie Pani w Krakowie?


zgłoś
dream 2 marca 2010 dream napisała:

Proszę o możliwość kontakt email z Panią. Pracuję z dziećmi upośledzonymi.